ריהוט למסעדות ובתי מלון

הריהוט בבית המלון או במסעדה בלוי וצריך לחדשו?
עיצוב מסעדות ועיצוב ברים - מבלי להיכנס להוצאות גבוהות?
זקוקים לריהוט לבתי מלון והתקנתו במהירות ויעילות?

אתם לא צריכים לחפש יותר! הגעתם למקום הנכון!

 
עם הזמן הריהוט בבית המלון , במסעדה או בבר מתבלה  וצריך לחדשו. אצלנו  ניתן לחסוך  לכם ממון רב והרבה כאבי ראש! אנו נחדש לכם את הריהוט הבלוי  או נספק לכם ריהוט חדש "מהיצרן-לצרכן", ונעשה זאת כך ששיגרת תפעול העבודה שלכם כעסק לא תיפגע! עיצוב מסעדות, עיצוב ברים, חידוש ריהוט למסעדות, חידוש ריהוט לבתי מלון – כל אלו הינם בתחום מומחיותינו זה שנים רבות. היותנו יצרנים והיותנו חברת אינטגרציה המספקת פתרונות מלאים "עד מפתח", מבטיחים לכם " שקט נפשי", נוחות, חיסכון של עשרות אחוזים בעלויות ויעילות רבה בעבודה מול גוף אחד בלבד ולא מול ספקים רבים, בגמישות מלאה  ובאופן צמוד וחם לאורך כל הדרך!

ריהוט למסעדות - עיצוב מסעדות ועיצוב ברים

תחום הריהוט למסעדות, עיצוב המסעדות ועיצוב הברים הנו תחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות משמעותית. תחום זה נדרש הן בשלב הקמת המסעדה או הבר, והן לעיתים גם לאחר שהמסעדה או הבר החלה בפעילותה. 

במקרה שהריהוט למסעדה או הבר התבלה, או שנוצרו צרכים נוספים למסעדה לאחר שהחלה בפעילותה, יש צורך הן בעיצוב המסעדה או הבר, והן בביצוע החידוש לריהוט או החלפתו בחדש, הוספת אביזרים שונים, וכך הלאה. כל זאת צריך להתבצע במהירות וביעילות רבה, על מנת שלא להשבית את המסעדה או הבר ולפגוע בקהל הלקוחות וכמובן בתזרים המזומנים. נשמח לייעץ לכם בתחום עיצוב מסעדות ועיצוב ברים , ולמצוא לכם פתרונות יעילים , בתקציב מותאם לצרכיכם!
 

ריהוט לבתי מלון

ניתן לחסוך משאבים רבים בתחום הזמנת ריהוט לבתי מלון! לעיתים אין צורך לזרוק ולהחליף את הריהוט הקיים. אנו מתמחים שנים רבות בחידוש ריהוט לבתי מלון וצימרים. היתרונות בחידוש ריהוט לבתי מלון הינם רבים: חיסכון כספי, אי פגיעה (או פגיעה מינימלית) במתן השירות לאורחי המלון או הצימר, מהירות הספקה בלו"ז קצר, ועוד

מאמרים מומלצים בתחום: עיצוב משרד קטן עיצוב משרדים קטנים:

לייעוץ ראשוני וקבלת טיפים חשובים בנוגע לתכנון, ייצור וביצוע החלל שלכם - ללא עלות וללא התחייבות -התקשרו אלינו: 03-9014606 או השאירו פרטים

יש כיוון פתרונות ריהוט