ספות המתנה - הופכות את חדרי ההמתנה לידידותיים יותר

ספות המתנה | יש כיווןאף אחד מאיתנו איננו אוהב להמתין בתור לכניסה לבדיקת רופא מכל סוג שהוא. חדרי ההמתנה, אשר לרוב, מעוצבים בסגנון ישן למדי, מוסיפים על תחושת קוצר הרוח שחשים הממתינים לתורם, אשר ממילא, חשים עצבניים ולא רגועים. ספות המתנה נוחות, עיצובים עדכניים ומיוחדים, חומרי קריאה מעניינים (אשר יכולים לעסוק גם בסוג הבעיה אשר לשם פתרונה הגיע המטופל אל הרופא) ובעיקר - התייחסות אל המטופל דרך האספקט האנושי שלו (ולא כאל צבר של בעיות שאותן יש לפתור) יכולים לשפר את ההרגשה. באופן לא מפתיע כלל, לריהוט הנכלל בחדרי המתנה, כמו ספות המתנה, ישנה חשיבות גבוהה מאד ביצירת החוויה הכוללת של המטופל/ת עוד בטרם החל הטיפול. לאווירה זו, אחראיות חברות עיצוב רהיטים איכותיות, כמו יש כיוון, למשל, שיכולות להציע לכם, בצד מבחר ריהוט מגוון, גם ייעוץ מקצועי מהימן והכוונה לבחירת הריהוט המתאים וליצירת האווירה הנכונה לחדר ההמתנה שלכם.

ספות המתנה כחלק החשוב ביותר בעיצוב חדרי המתנה

מדוע, בעצם, לספות ולאמצעי הישיבה האחרים ישנה חשיבות רבה כ"כ? חישבו על מצב בו אתם ממתינים לבדיקת רופא, אתם לחוצים מעצם הסיטואציה ונלחמים בדחף שלכם לשוטט הלוך וחזור כאריה בהסגר (או, לחילופין, נאבקים ברצון לקחת את עצמכם וללכת משם רחוק ככל האפשר). אתם יושבים ובמידה וספות ההמתנה לא תתאמנה באופן מיוחד לחדר המתנה, ולא תיקחנה בחשבון את כל הסיטואציה, סביר להניח שכל המתח הזה, האגור באנשים הממתינים יתפרק איכשהו, ולאו דווקא בצורה חיובית.

אף אדם בעולם איננו נהנה להמתין, ואנחנו, הישראלים, עוד הרבה פחות

אי אפשר לדעת האם ניתן לתלות את האשם במזג האוויר החם והמהביל שלנו, באופי ובמנטליות הישראליים, או בחוסר נוחותן של ספות המתנה. השורה התחתונה היא, שישראלים אשר ידועים בעולם כמטופלים גרועים למדי, כממתינים, הם עוד הרבה יותר גרועים. הם חסרי סבלנות, תמיד בטוחים שהמשפט "אני, רק שאלה" הוא ה"סומסום היפתח" של חדרי ההמתנה, ולעיתים, בעת שהוא מסכים להמתין לתורו, ניתן ממש להרגיש בתחושת ה"אנטי" ההולכת ונצברת אצל האדם במהירות. יצירת סביבת המתנה רגועה, יכולה לצמצם את הסיכון באופן ניכר.