רהיטים מעוצבים בזול - האם "איכותי" ו"מחיר נמוך" סותרים האחד את השני?

את כולנו סבתא לימדה בילדותנו ש"זול מתברר כיקר", ואכן, ישנם תחומים מסוימים בהם האמירה הזו נכונה גם כיום. אבל, בימינו, תחום הריהוט התפתח מאד, כך ש"איכות" ו"מחיר גבוה" אינם, בהכרח חייבים להשלים האחד את השני. ניתן למצוא רהיטים מעוצבים בזול שאיכותם איננה פחותה מרהיטים יקרים ויוקרתיים, כי רהיטים מעוצבים בזול המעוצבים ומיוצרים על ידי חברה שזהו תחום התמחותה, כמו יש כיוון, לדוגמה, נעשים כיום בטכנולוגיות ובאמצעים המוזילים את עלות ייצורם ליצרן, כך שגם המחיר ללקוח הינו נמוך בצורה ניכרת.

רהיטים מעוצבים בזול - מי זקוק להם?

במרבית המקרים, לרהיטים מסוג כזה, יזדקקו עסקים, גופים מסחריים וגופים נותני שירותים שבמשרדיהם עוברים מאות ואף אלפי אנשים בכל יום. בלאי על ריהוט הוא בעיה ידועה של מקומות כאלה, ועד לא מזמן, בשל כך, הם נאלצו להסתפק בפתרונות ריהוט פחות איכותיים ופחות מעוצבים, בשל העלויות הגבוהות של החלפת הריהוט בכל תקופת זמן קבועה, וכן בשל התבלותו והפיכתו לבלתי אסתטי או בלתי שמיש. תדירות הכורח בהחלפת הריהוט היא גבוהה, היקף הציוד שצריך להירכש אף הוא גדול, כך שכל החלפה כזו אילצה את העסק להתפשר על רמת העיצוב ועל איכות הריהוט הנרכש.

כיצד נפתרה הבעיה?

מאחר וטכנולוגיות התכנון והייצור התפתחו, ואיתם גם גדל מגוון חומרי הגלם, רהיטים מעוצבים בזול הפכו להיות נפוצים בשימוש, בעיקר במקומות בהם נדרשות כמויות ריהוט מעוצב גדולות, כמו בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, מוסדות ציבוריים וכן הלאה. מחירם הנמוך של הרהיטים הללו, אשר אינם משפיע על איכותם ואיננו מפחית מהעיצוב שלהם, מאפשר לבעלים ולמנהלים של מקומות כאלה לאחוז את המקל בשני קצותיו: הם מקבלים ריהוט מעוצב ומדהים ביופיו, איכותי, ותאים לדרישותיהם (מתאים לשימוש מסיבי של הרבה אנשים), ומצד שני, המחיר שהם משלמים עבורו, מאפשר להם להחליף אותו בעת שהוא מתבלה, מבלי להסתבך בהוצאות גדולות, ומבלי לחרוג מהתקציב העומד לרשותם. כך שכיום, ניתן לומר, שבכל הקשור לריהוט, מחיר זול איננו, בהכרח, מכתיב איכות ירודה וחוסר עיצוב! אלא להפך. מדובר בפתרון שימושי שבעזרת עיצוב נכון יביא יספק את התוצאה הרצויה עבור עיצוב העסק שלכם.

רהיטים מעוצבים בזול | יש כיוון