פינות ישיבה מעוצבות - מדוע כל מרפאה, משרד או מוסד זקוקים להן?

מכירים את הסיטואציה - אתם מגיעים למרפאה בפעם הראשונה לבדיקה כלשהי. מאחר וזו לכם הפעם הראשונה שם, אתם מגיעים זמן-מה לפני השעה הנקובה לכם, כך שאתם נדרשים להמתין עוד מספר דקות עד שהרופא יקבל אתכם. אתם רוצים להתיישב למשך אותן דקות, סורקים את סביבותיכם, אבל מגלים שפרט לשניים-שלושה כסאות מתכת דמויי כסאות בית ספר, אין לכם היכן לשבת. סביר להניח, שבאותו הרגע, רמת הנוחות שאותה תחושו לקראת הכניסה לרופא החדש תפחת בהרבה. זאת, כי פינות ישיבה מעוצבות אינן רק מקום בו יושבים הממתינים לתורם במרפאה או במשרד, אלא, בראש ובראשונה, פינות ישיבה מעוצבות מעידות על היחס של בעל העסק או המרפאה לנוחותם של המבקרים שלהם. כך, שכאשר מדובר ביצירת הרושם הנכון, רצוי לבחור פינת ישיבה מ"בית" טוב שזהו תחום התמחותו, כמו יש כיוון, למשל, ולא להסתפק באלתור פינת ישיבה מכל הבא ליד. כמו כן פינת ישיבה ניתן להעמיד במקום לאחר בדיקה של ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה

פינות ישיבה מעוצבות - האם כל פינת ישיבה מתאימה לכל מקום?

בוודאי שלא. למרות שפינות ישיבה הינן ריהוט לכל דבר, בשונה, למשל, מריהוט ביתי, בבחירת פינת ישיבה מעוצבת בעסק בו עוברים עשרות מבקרים ביום, רצוי להקפיד, לדוגמה, על שימוש בחומרים עמידים יותר ופחות ניתנים לשריטה ולשבירה, על בדים בגוונים שאינם משקפים לכלוך בקלות וכן הלאה.

מה רע באלתור?

כאשר אתם מעצבים פינת ישיבה ביתית, תוכלו לאלתר כאוות נפשכם, אף אחד, פרט לכם ולאורחיכם, איננו נחשף לפינת הישיבה הביתית שלכם, או מגבש עליכם את הרושם על בסיסה. אבל, כאשר מדובר בעסק או בגוף מסחרי הנשען על תדמית, בחירת פינות ישיבה מעוצבות צריכה להיות קפדנית הרבה יותר. היא צריכה להתבצע בהתאם לקו העיצובי הכולל של בית העסק (לדוגמה, עסק שיוצר לעצמו תדמית צעירה וקלילה יבחר בפינת ישיבה עשויה כרום וזכוכית, ולא בריהוט עץ כבד), לצבעים השולטים במשרד או בעסק (ובלוגו שלו, כמובן), ובקריטריונים נוספים, אשר יחדיו - יוצרים עבור העסק את הרושם הנכון והמתאים לתדמית הרצויה.

פינות ישיבה מעוצבות | יש כיוון