מידע מקצועי


הדרך הנכונה לבצע תכנון ועיצוב משרדים הדרך הנכונה לבצע תכנון ועיצוב משרדים

כאשר מדברים על תכנון ועיצוב משרדים יש להכיר בכך שיש המון שיטות לעשות זאת, אבל גם בכך שיש שיטות טובות יותר. הצוות המקצועי של חברת יש כיוון מסביר לכם מהי הדרך הנכונה לתכנן ולעצב את המשרד.

להמשך קריאה >
עיצוב פנים גן ילדים - כך מעצבים את העתיד! עיצוב פנים גן ילדים - כך מעצבים את העתיד!

כמו עיצוב חדר הילדים, גם עיצוב פנים גן ילדים חייב להיות מיוחד במינו, ומתאים למטרתו. מאחר ובגן הילדים מבלים מרבית הילדים יותר ממחצית השעות בהן הם ערים

להמשך קריאה >
פינות ישיבה מעוצבות - מדוע כל מרפאה, משרד או מוסד זקוקים להן? פינות ישיבה מעוצבות - מדוע כל מרפאה, משרד או מוסד זקוקים להן?

פינות ישיבה מעוצבות מעידות על היחס של בעל העסק או המרפאה לנוחותם של המבקרים שלהם. כך, שכאשר מדובר ביצירת הרושם הנכון, רצוי לבחור פינת ישיבה מ"בית" טוב שזהו תחום התמחותו, כמו יש כיוון, למשל, ולא להסתפק באלתור פינת ישיבה מכל הבא ליד.

להמשך קריאה >
איך מוצאים רהיטים במחירים זולים? איך מוצאים רהיטים במחירים זולים?

ריהוט לבית הוא דבר אחד, וריהוט למוסד או למשרד הוא דבר אחר לגמרי. ההבדלים בין שני התחומים רבים, וכדי לעשות לכם סדר בבלגן, הצוות המקצועי של חברת יש כיוון מסביר לכם על ההבדלים ועוזר לכם למצוא רהיטים במחירים זולים.

להמשך קריאה >
רהיטים מעוצבים בזול - האם "איכותי" ו"מחיר נמוך" סותרים האחד את השני? רהיטים מעוצבים בזול - האם "איכותי" ו"מחיר נמוך" סותרים האחד את השני?

מאחר וטכנולוגיות התכנון והייצור התפתחו, ואיתם גם גדל מגוון חומרי הגלם, רהיטים מעוצבים בזול הפכו להיות נפוצים בשימוש. מדובר בפתרון שימושי שבעזרת עיצוב נכון יביא יספק את התוצאה הרצויה עבור עיצוב העסק שלכם.

להמשך קריאה >
למה כדאי להשקיע בפינות המתנה למשרד? למה כדאי להשקיע בפינות המתנה למשרד?

לרוב, כשמתכננים עסק חדש, פינות המתנה למשרד הם הדבר האחרון שחושבים עליו. הרי  בסך הכול מדובר במקום בו הלקוחות ממתינים, ותו לא, נכון? ובכן, מסתבר שגישה נפוצה זו הינה מוטעית מיסודה, ופינות ישיבה, במיוחד בפיקוח של חברת "יש כיוון", יכולות לשנות את פני המשרד של

להמשך קריאה >
איך לחפש ריהוט משרדי זול? איך לחפש ריהוט משרדי זול?

אין ספק, הריהוט עושה את המשרד. בין אם אתם פותחים חברה או רק משפצים, הריהוט שתבחרו ישפיע משמעותית על עתיד המשרד, אך בהתאם, יהווה חלק משמעותי מההוצאות. אבל, יש חדשות טובות – אפשר למצוא ריהוט משרדי זול ויוקרתי, במיוחד בעזרת חברת "יש כיוון".

להמשך קריאה >
ספות המתנה - הופכות את חדרי ההמתנה לידידותיים יותר ספות המתנה - הופכות את חדרי ההמתנה לידידותיים יותר

באופן לא מפתיע כלל, לריהוט הנכלל בחדרי המתנה, כמו ספות המתנה, ישנה חשיבות גבוהה מאד ביצירת החוויה הכוללת של המטופל/ת עוד בטרם החל הטיפול. לאווירה זו, אחראיות חברות עיצוב רהיטים איכותיות, כמו יש כיוון

להמשך קריאה >
עיצוב חדר מורים - מגיע לדור שמעצב את פני העתיד עיצוב חדר מורים - מגיע לדור שמעצב את פני העתיד

עיצוב חדר מורים באופן שיקנה למורים את הנוחות המרבית בהפוגה שבין השיעורים, בהפסקות, ב"חלונות" הזמן, יכול לעשות את ההבדל בין מורים שחוקים ועייפים לבין מורים שרואים בהוראה שליחות, ונלהבים אליה בכל יום מחדש

להמשך קריאה >
עיצוב מרחבי למידה עיצוב מרחבי למידה

עיצוב מרחבי למידה כפי שאנו בחברת יש כיוון זוכים לעשות, הינו מקצוע המצריך ידע, ניסיון ובעיקר הרבה אהבה לילדים ורצון להעניק להם את חווית הלמידה וההתפתחות הטובה ביותר האפשרית.

להמשך קריאה >
פינות ישיבה למשרד פינות ישיבה למשרד

פינות ישיבה למשרד צריכות להיות לפני הכול נוחות מאוד, על מנת לאפשר ללקוח זמן המתנה נעים ורגוע. לכן מומלץ לשבת ולנסות את הכורסאות או הכיסאות בעצמכם, ולחשוב האם הייתם רוצים לשבת עליהם בזמן המתנה

להמשך קריאה >