איך מוצאים רהיטים במחירים זולים?

ריהוט לבית הוא דבר אחד, וריהוט למוסד או למשרד הוא דבר אחר לגמרי. ההבדלים בין שני התחומים רבים, וכדי לעשות לכם סדר בבלגן, הצוות המקצועי של חברת יש כיוון מסביר לכם על ההבדלים ועוזר לכם למצוא רהיטים במחירים זולים.

מה ההבדל בין ריהוט ביתי לריהוט מוסדי?

כאשר מדברים על ריהוט ביתי מתכוונים לספות, שולחנות סלון ופינות אוכל, כך שבבית ממוצע נמצא בדרך כלל פינת אוכל, שתי ספות, שולחן סלון ולפעמים גם כורסה או שתיים. לעומת זאת, כאשר מדברים על ריהוט למוסד או למשרד, מדברים על כמות הרבה יותר גדולה של רהיטים. כך לדוגמה, אם נרצה לרהט מועדון נוער של כפר נוער, יהיה צורך במספר רב של ספות, שולחנות וכיסאות. הכמויות הגדולות של הציוד גורמות לנושא התקציב להיות מרכזי יותר, כיוון שכל תוספת של כיסא משמעותית למחיר הסופי.

איך נמצא רהיטים במחירים זולים?

אתם רוצים רהיטים במחירים זולים, אבל אתם לא יודעים איפה למצוא אותם. חיפשתם בחנויות רהיטים סטנדרטיות, אבל המחירים שהם ביקשו מכם היו מופרזים ולגמרי מעל לרף התקציב שלכם. אם כך, יש לנו עצה בשבילכם.

חברות המתמחות בעיצוב מוסדות ומשרדים

קיימות חברות שההתמחות שלהן היא עיצוב והתאמה של ריהוט בתחום המוסדי. מדובר בחברות שצברו מומחיות רבה בתכנון וביצוע של מרחבים במוסדות ומשרדים, ועוסקות גם בשינוי ושדרוג של חללים קיימים. לא משנה אם אתם צריכים לשדרג את הרהיטים והחלל במשרד שלכם, או מעצבים משרד חדש מאפס- חברות אלה יוכלו לסייע לכם.

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים חברה?

השתכנעתם, אתם מעוניינים בשירותיה של חברה שתעצב עבורכם את החלל ותספק לכם רהיטים זולים, אולם איך תבחרו בחברה הנכונה? חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום הספציפי בו אתם עוסקים. כך לדוגמה, אם אתם זקוקים לריהוט עבור משרד עורכי דין, לא כדאי לכם לפנות לחברה המתמחה בעיצוב חדרי אירוח. בנוסף,חשוב שתבחרו חברה שתספק לכם רהיטים במחירים זולים תוך הקפדה על לוח הזמנים אותו קבעתם מראש. זיכרו שפעילות המשרד תלויה בריהוט, ועיכוב משמעו אובדן ימי עבודה, ואובדן הכנסה.

רהיטים למוסדות

מוסדות גדולים זקוקים לכמויות גדולות של רהיטים, לכן שני הדברים החשובים להם יהיו מחיר ואיכות. בתי ספר, בתי חולים, מרפאות, בתי נוער ומסעדות – אלה ועוד הם מוסדות גדולים אליהם מגיעה כמות גדולה של אנשים בכל יום. כאשר מתעורר צורך לקנות רהיטים למוסדות מעין אלה, יש לקחת בחשבון את העלויות והאיכות. כמות גדולה של רהיטים תעלה כסף רב, וכל הוזלה במחיר של רהיט בודד תהיה משמעותית כאשר מכפילים אותו במספר היחידות הכולל.

לא להתפשר על האיכות

גם נושא האיכות חשוב מאוד כאשר מדברים על ריהוט מוסדי, שכן התחלופה הגבוהה של האנשים עלולה להוביל לבלאי גבוה של הרהיטים. על ידי בחירה ברהיטים איכותיים העשויים חומרים עמידים ניתן להגדיל את זמן השימוש ברהיטים, ולדחות את הפעם הבאה שיהיה צריך להחליף אותם.

איך תמצאורהיטים במחירים זולים ומשתלמים?

כדי לקנות רהיטים במחירים זולים תוכלו לפנות לחנויות שונות ולקבל מהן הצעות מחיר, אך זה עלול להיות תהליך מתיש ולא יעיל. יהיה לכם קשה להגדיר איזה ריהוט אתם צריכים וההשוואה תהיה מסובכת כיוון שלא לגמרי תבינו את ההבדלים בין ספה מדגם א' לבין ספה מדגם ב'. במקום להסתבך ולשלם בסופו של דבר מחיר יקר מדי על ציוד ירוד, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בתחום.

להיעזר בחברה המתמחה בתחום

קיימות חברות המתמחות בתכנון וביצוע פרויקטים לשוק המוסדי. החברות הללו יסייעו לכם בשלבים השונים, החל משלב החשיבה והתכנון, דרך שלב בחירת הריהוט ועד לקניית הריהוט והסידור שלו במוסד. בעזרת אנשי מקצוע תוכלו למצוא ריהוט איכותי וזול שגם יתאים באופן אידיאלי לחלל אותו ברצונכם לרהט.

מהם השלבים שתעברו יחד?

אחרי שתבחרו חברה איתה תעבדו, תעברו מספר שלבים עד שיהיו לכם רהיטים במחירים זולים. בשלב הראשון תערכו פגישת אפיון, שמטרתה לבצע היכרות בינכם לבין אנשי המקצוע של החברה. בשלב הבא החברה תכין עבורכם קונספט ריהוטי, על פיו יותאם לכם הריהוט. אחרי שתאשרו את התכניות, ייוצר עבורכם הריהוט ויושם במבנה לשביעות רצונכם.

רהיטים במחירים זולים | יש כיוון