פינות ישיבה למשרד

פינות ישיבה למשרד צריכות להיות לפני הכול נוחות מאוד, על מנת לאפשר ללקוח זמן המתנה נעים ורגוע. לכן מומלץ לשבת ולנסות את הכורסאות או הכיסאות בעצמכם, ולחשוב האם הייתם רוצים לשבת עליהם בזמן המתנה. חשוב מאוד לבחור ריהוט איכותי ועמיד, העשוי חומרים קלים לניקוי, בגוונים שאינם בהירים מידי,ודוחי כתמים. זכרו שריהוט זה צריך להחזיק לאורך זמן ולשדר את היוקרה והאיכות שעל משרדכם לשדר אל לקוחותיכם.

פינות ישיבה למשרד: חלק מהתמונה השלמה

פינות ישיבה למשרד הן חלק מהמכלול השלם של המשרד, ועליהן להשתלב בו באופן הרמוני ונכון. לכן את עיצוב המשרד מומלץ לעשות כמכלול שלם מתוך ראייה כוללת שבתוכה משתלבים ומשתבצים הפרטים השונים. נגיעות של צבע המפיחות חיים ורעננות יכולות להיכנס בדמות אגרטל או עציץ מעניין, מדף של ספרים לעיון, כסאות בודדים בצבע יוצא דופן, כריות נוי ועוד.

המיקום

חשוב מאוד לתכנן את מיקומן של פינות הישיבה כך שיאפשר את בניית הרושם הראשוני המזמין והאיכותי על הלקוח, ויחד עם זאת יאפשר את השמירה על פרטיותכם ועל פרטיות העובדים בחללים הפנימיים של המשרד במהלך עבודתם השוטפת, בפגישות העבודה שלהם וכן הלאה.

חשבתם פעם כמה שעות בכל יום אנחנו מבלים בעבודה במשרד? שמונה, תשע, עשר שעות, מתוך 16-17 שעות בהן אנחנו ערים. אין ספק כי לעיצוב המשרד וסביבת העבודה שלנו ישנה חשיבות לא פחותה, מזו שאנחנו מייחסים לעיצוב ביתנו. ואולי, אפילו נרחיק לכת ונאמר שהחשיבות היא רבה יותר, מכיוון שבסיומו של כל יום עבדה, אנחנו "לוקחים" את היום שלנו, טוב או רע, איתנו הביתה. נכון, אמנם, פינות ישיבה למשרד מיועדות, לכאורה, לאורחים המגיעים למשרד, אולם, כשאר המשרד, גם לעיצובן יש השפעה על העובדים במשרד, בדיוק כמו לשאר סביבת המשרד. כך שעיצובן של פינות ישיבה למשרד, צריך להיעשות בידי חברת עיצוב מומחית בתחום זה, כמו יש כיוון, לדוגמה, אשר תדע לתת לפינת הישיבה המשרדית את המשקל הראוי לה.

פינות ישיבה למשרד - למי הן בעצם מיועדות?

לכאורה, הדעה הרווחת הנפוצה, היא זו שהזכרנו בהתחלה - פינות ישיבה מיועדות למבקרים, לאורחים המגיעים למשרד וצריכים להמתין. אבל כיום, יותר ויותר חברות וארגונים עושים בפינות הישיבה הללו שימוש מתקדם יותר, למשל, כאשר קיים צורך לנהל פגישה שהיא פחות פורמלית ואין בנמצא חדר ישיבות, פגישה כזו יכולה לקבל אווירה פחות רשמית ונוקשה, כאשר היא נערכת בפינת הישיבה במשרד, ולא משני צדדיו של שולחן העבודה הרשמי. שימוש נוסף ושונה, הוא השימוש בפינות הישיבה לניהול ישיבות צוות. בדרך זו אתם מקבלים סביבה נקייה מרעשי רקע (שקיימים, בדרך כלל במסעדות או בבתי קפה, שהם המקומות השכיחים לעריכת ישיבות צוות), כשבכל מצב בו אתם נזקקים למסמך מסוים, כל מה שעליכם לעשות, הוא פשוט לשלוף אותו מהקלסר שבקרבת מקום.

אז איך מרהטים את פינת הישיבה שבמשרד שלכם?

הכל תלוי באופי המשרד שלכם ובמטרות אותן אתם מייעדים לפינת הישיבה. במשרדים קטנים וצפופים, ברור שפינת הישיבה חייבת להתאים בגודלה ובשטחה לגודל המשרד, כך שלרוב, היא תכיל כסא אחד או שניים הניתנים להזזה בקלות. משרדים גדולים יותר יוכלו לבחור פינות ישיבה למשרד המכילות כורסה, ספת ישיבה, שולחן קפה, או כל ריהוט שישרת את המטרות העסקיות של המשרד.

בואו נתכנן ביחד

אנו מזמינים אתכם אלינו, נשב, נשוחח ונבין את צרכי המשרד שלכם לעומק. יחד נאפיין, נתכנן ונבחר פינות ישיבה למשרד שלכם כך שישתלבו בו בצורה האיכותית והמושלמת ביותר. אנו נלווה אתכם משלב התכנון, דרך בחירת כל פרטי העיצוב ועד לשלב הייצור וההעמדה הסופית בשטח. אנו מאחלים לכם בהצלחה בעיצוב משרדכם כך שיהיה המקום המזמין והנעים ביותר לעבודה עבורכם ועבור לקוחותיכם.

 

פינות ישיבה למשרד | יש כיוון