פינות ישיבה למשרד

פינות ישיבה למשרד צריכות להיות לפני הכול נוחות מאוד, על מנת לאפשר ללקוח זמן המתנה נעים ורגוע. לכן מומלץ לשבת ולנסות את הכורסאות או הכיסאות בעצמכם, ולחשוב האם הייתם רוצים לשבת עליהם בזמן המתנה. חשוב מאוד לבחור ריהוט איכותי ועמיד, העשוי חומרים קלים לניקוי, בגוונים שאינם בהירים מידי,ודוחי כתמים. זכרו שריהוט זה צריך להחזיק לאורך זמן ולשדר את היוקרה והאיכות שעל משרדכם לשדר אל לקוחותיכם.

פינות ישיבה למשרד: חלק מהתמונה השלמה

פינות ישיבה למשרד הן חלק מהמכלול השלם של המשרד, ועליהן להשתלב בו באופן הרמוני ונכון. לכן את עיצוב המשרד מומלץ לעשות כמכלול שלם מתוך ראייה כוללת שבתוכה משתלבים ומשתבצים הפרטים השונים. נגיעות של צבע המפיחות חיים ורעננות יכולות להיכנס בדמות אגרטל או עציץ מעניין, מדף של ספרים לעיון, כסאות בודדים בצבע יוצא דופן, כריות נוי ועוד.

המיקום

חשוב מאוד לתכנן את מיקומן של פינות הישיבה כך שיאפשר את בניית הרושם הראשוני המזמין והאיכותי על הלקוח, ויחד עם זאת יאפשר את השמירה על פרטיותכם ועל פרטיות העובדים בחללים הפנימיים של המשרד במהלך עבודתם השוטפת, בפגישות העבודה שלהם וכן הלאה.

בואו נתכנן ביחד

אנו מזמינים אתכם אלינו, נשב, נשוחח ונבין את צרכי המשרד שלכם לעומק. יחד נאפיין, נתכנן ונבחר פינות ישיבה למשרד שלכם כך שישתלבו בו בצורה האיכותית והמושלמת ביותר. אנו נלווה אתכם משלב התכנון, דרך בחירת כל פרטי העיצוב ועד לשלב הייצור וההעמדה הסופית בשטח. אנו מאחלים לכם בהצלחה בעיצוב משרדכם כך שיהיה המקום המזמין והנעים ביותר לעבודה עבורכם ועבור לקוחותיכם.

 

פינות ישיבה למשרד | יש כיוון